Save
energy

Про компанію

"SAVE ENERGY - SAVE LIFE!". Такий девіз ми вибрали для української торгової марки "SAVEENERGY", під якою випускаються рішення для ефективного використання ресурсів. Якщо перекласти дослівно, то це означає "Заощаджуй ресурси - збережи життя для майбутніх поколінь".

Хто ми і для чого це було зроблено? Ми - це команда однодумців, яка пропрацювавши більше 15 років в області поставок електронних компонентів і контрактного виробництва електроніки, вирішила створити власний продукт, який дозволить вирішити питання глобального подорожчання та зникнення енергетичних ресурсів. За допомогою наших розробок, таланту і потенціалу ми мріємо поділитися такими системами, як LED-освітлення, SMART системи управління, розумним будинком і IoT речами.

Звичайно, головний потенціал будь-якої компанії - це люди. І ми хочемо зібрати фахівців і молодих умів, для яких так само важливо, щоб майбутні покоління жили в чистій і гарній країні, щоб наші діти мали можливість насолоджуватися чистим небом і дихати чистим повітрям. Для цього ми і працюємо, для цього і розробляємо пристрої, які допоможуть людям це робити красиво, швидко і зручно.

Успішна реалізація проекту по освітленню стоматологічної клініки
16 жовтня 2017

Було дуже приємно і цікаво брати участь в реалізації проекту зі створення стоматологічної клініки Panacea. Тут є і світлодіодне підсвічування, і світильники і професійне стоматологічне освітлення. Хочеться побажати клініці тільки успіхів і професійного зростання.

Успішне проходження випробувань світлодіодної панелі
8 липня 2016

08 липня 2017 року в лабораторії НАН України було досліджено світлодіодну панель "SAVEENERGY" на відповідність світлотехнічним параметрам

 

 

Реалізація вуличного світлодіодного освітлення
24 червня 2016

25 червня 2016 був успішно реалізований проект з освітлення вулиці світлодіодними світильниками потужністю 40Вт.

 

 

Успішне впровадження світлодіодного освітлення в офісі площею 110 кв.м
21 квітня 2016

Завершився проект по впровадженню світлодіодного освітлення в офісному приміщені загальною площею 110 кв.м .
Встановлено 18 шт LED-світильників потужністю 32 Вт. Загальна потужність споживання складає 576 Вт/годину. Приміром, для такого ж освітлення знадобилось би 24 шт растрових світильників з люмінесцентними трубками загальною потужністю – 1728 Вт/годину.
Досягнутий ефект – зменшення споживання електроенергії до 3 раз.
Крім того, скорочення викидів СО2 понад 15 тонн за весь термін служби LED-світильників.


Реєстрація ТМ "SAVEENERGY"
20 квітня 2016

20 квітня 2016 року світ побачила українська торгова марка "SAVEENERGY"

Створення компанії
1 грудня 2015

На початку грудня 2015 року було прийнято рішення про створення компанії ТОВ "СМАРТ ЕЛЕКТРОНІК". Головним завданням фірми стало забезпечення українського ринку якісними контрактним виробництвом електронних пристроїв за допомогою прямих поставок електронних компонентів та друкованих плат.

Меню